Aykut Gümüş

Gönüllü
e-Mentor

Okul: Anadolu Üniversitesi (Resmi)

Bölüm: Bankacılık ve Sigortacılık
Okul: Anadolu Üniversitesi (Resmi)

Bölüm: İşletme
Çalıştığı Kurumlar

Meslek:
Bankacılık Meslek Elemanı

Durumu: Ayrıldı
Meslek:
İcra Memuru

Durumu: ÇalışıyorGönüllü Çalıştığı Kurumlar
Firma:
Mikado Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti

Açıklama:
Mikado Danışmanlık'ın, Gelecek Daha Net gençlik platformunda gönüllü olarak, öğrenci ve yeni mezun arkadaşlara destek veriyorum.

Kullanıcı Biyografisi

:
Aykut Gümüş

1985 Sivas doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimimi Ankara'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nde lisans, AÖF Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde önlisans diplomalarına sahibim.

İlgi duyduğum "Finans" alanında birçok seminer ve konferansa katıldım. Ayrıca "Finansal Yönetim" ve "Finansal Analiz" sertifikalarına sahibim.

Öğrencilik dönemimde Dış Ticaret Müsteşarlığı ve Hazine Müsteşarlığı'nda stajyer memur ünvanıyla görev aldım.

İş hayatına bankacılık sektöründe adım atarak, 3 yıl T. İş Bankası'nda şube bankacılığı alanında görev aldım. Haziran 2013'ten bu yana da, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda İcra Memuru olarak görevime devam etmekteyim.

Fırsat buldukça alışveriş yapmak, ailemle ve arkadaşlarımla zaman geçirmek ve masa tenisi oynamak keyif aldığım aktivitelerdir. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Genç arkadaşlarımız; Muhasebe, Finans, Bankacılık, Sigortacılık, İcra-İflas ve Ceza Hukuku alanlarında; ayrıca çalışma hayatına ilişkin hem özel sektör hem de kamu sektörüyle ilgili konularda iletişime geçebilirler.