Tatilinizi En Verimli Şekilde Geçirmenin Yolu: idealist!

 Tatilinizi En Verimli Şekilde Geçirmenin Yolu: idealist!

Stajlar, kurslar, aktiviteler… Yapacak ne çok şey var ama okuldan zaman bulamıyor musunuz? Bu durumdan muzdarip gençlere bu siteyi öneririm; idealist.org! 55 ilgi alanına hitap eden, iş, staj ve gönüllülük imkanlarını sırayla önünüze dizen bir platform kendisi.

Peru’daki bir ilkokulda resim öğretmenliği yapabilir, Kamboçya’da çocuklara gönüllü olarak spor öğretebilirsiniz. Üstteki arama motorunu kullanarak, idealist’in bin bir seçeneğinden faydalanabilir, dünyanın her yerinde kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. Sitede Afrika’daki evsiz insanlara bir ev yapmaktan tutun, Tayland’da aç çocuklar için yemek yapan bir mutfakta gönüllü olmaya kadar birçok eşsiz seçenek mevcut. Eğer CV’niz için akademik bir şeyler arıyorsanız, Amerika’da stajyer danışmanlık imkanına kadar bir sürü imkan bulunmakta. Yaz stajları, bahar stajları ve kış stajları olarak ayrılan listeden, kendinize en uygun olanı belirtilen kriterlere göre seçebilirsiniz. Organizasyonların iletişim adresleri de sitede bulunmakta.

Umarım ki bu platform size faydalı olur, ve atılacağınız maceradan bir sürü anı, ve kendinize kattığınız becerilerle, çok mutlu bir şekilde dönersiniz. Dünya sizin, fırsatlara atlamaktan korkmayın! Şimdi değilse, ne zaman?

https://www.idealist.org/en/?type=JOB

 

Sine Özkaraşahin

Gelecek Daha Net

Diğer Resmi Belge Yazıları


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kabataş Erkek Lisesi Tanıtım Filmi

David Halley: Devlet ve Özel Sektör Ortaklığıyla Sinerji

İTÜ Uzay Mühendisliği

Ardahan Üniversitesi Tanıtım Filmi 2011

Maltepe Üniversitesi Tanıtım Filmi (2013)

Mardin Artuklu Üniversitesi Tanıtım Filmi (2011)

TÜSİAD "Ne Okusam? Ne Olsam?" - Öznur Kiriş (Modelist)

Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi Tanıtım Filmi